Satış Bayiliği Hakkında

 

F2F Bilişim olarak Türkiye’nin birçok noktasına hizmet vermekteyiz. Ofis merkemiz Bursa’da olmasına rağmen işimizi sanal ortamdan müşterilerimizle toplantılar yaparak çözmekteyiz. Günümüz koşullarında da hiçbir fiziki temas olmadan ticaret yapmak mümkün ve bizde bir bilişim firması olduğumuz için işin sanal ticaret tarafını ayrıntılı şekilde biliyor ve aktif olarak kullanıyoruz.

Nerede olursanız olun sizinde çevrenizde web site yaptırmayı düşünen , işini sanal dünyaya taşımak isteyenler elbetteki vardır. Peki bu fırsatı gelir elde etmek için kullanmak istemez misiniz ? Satış bayimiz olmak isteyen her kişi / kurum / kuruluş web sitemizde ki fiyatlardan %20 indirim kazanma fırsatı yakalar. Kendisine tanımladığımız indirim kuponuyla müşterisinin talep ettiği web site paketini %20 indirimli birşekilde bizden satın alır.

Bayilik Başvuru Süreci Nasıl ?

 

Bayilik başvuru süreciniz bizimle eposta yada 0224 211 00 30 numaralı telefondan iletişime geçerek başlamış olur.

 • Kişi / kurum yada kuruluşlar bayimiz olabilirler.
 • Bayilik başvurunuzun kabul edilmesinin ardından tarafınıza %20 indirimli bayi kuponu oluşturulur.
 • Bayilik başvurunuzun kabul edilmesi için bir kereye mahsus olmak koşuluyla tek seferde minimum 3 farklı web paketimizi satın almanız gerekmektedir.
 • Paket satın alımlarında fatura bayiye kesilmektedir.

Satıştan Sonra Bayinin Yükümlülükleri

 

Web site satışından sonra bayi kendi müşterisine belirlediği fiyat üzerinden web paketini satma hakkına sahiptir. F2F Bilişim web site kurulumlarında içerik , görsel ve tasarımsal konularda yönlendirmelerde muhatabı direkt olarak bayidir. Bayi , yazılım ekibimiz ve müşteri arasında köprü görevini üstlenir.

Yıllık Yenilemelerde Bayinin Komisyonu Hakkında

 

Bayinin satış kanalıyla hizmet alan müşterilerden yıllık olarak talep edilen yenileme ve teknik destek bedellerinde bayinin kazancı %10‘dur.

Geri İade ve İptal Kosulları

 

GERI İADE ve İPTAL KOŞULLARI NELERDİR?
www.f2fbilisim.com adresinden alınan Hosting hizmetinden memnun kalınmadığı takdirde ilk 7 iş günü içerisinde ücret iadesi söz konusudur.
diğer hizmetlerin geri ödemesi söz konusu olamaz.

Web tasarım size özel yapıldığından dolayı geri iadesi kesinlikle söz konusu olamaz.

Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için, iade söz konusu değildir.

web sitesi üzerinden alınan hosting hizmetinden memnun kalmadığınız taktirde alınan hosting bedeli 15 gün içerisinde banka hesabınıza yatıralacaktır.

GARANTİ KOŞULLARI NELERDİR?
satış sözleşmesinde, garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

  Shopping Cart

  Yardım merkezine hoşgeldiniz.

  Mesaj gönderin
  Çağrı merkezimizi arayın
  E-posta gönderin
  WhatsApp
  Sizi Arayalım
  Hemen Ara Teklif Al