Biz Kimiz ?

F2F BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

İnsanlık tarihi başladığı andan itibaren sürekli gelişim hâlindedir. Bu gelişme hâli in­sanoğlunun ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir. Geçmişte insanoğlunun temel ihtiyaçlarını karşılamak yeterli iken bugün, kalite odaklı haz ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bugünün insanı için estetiklik, kolaylık, rahatlık, ergonomiklik ve nihayetinde kalite son derece önemlidir. Doğal olarak tüketiciler, geleneksel yaşantılarında aradıkları bu ihtiyacı, dijital dünyada da arzulamaktadırlar.

Bizde yıllardır sahada edindiğimiz tecrübelerimizi dijital dünyaya yansıtmak üzere 2016 yılından beri  F2F bilişim ve danışmanlık ltd. adı altında müşterilerimize hizmet vermekteyiz . Teknolojinin sunduğu tüm imkanları, yaratıcı bir bakış açısıyla birleştirerek müşterilerimizin ürettiği ürünleri,verdiği hizmetleri dijital iletişim diline çevirerek dünyadaki görünürlüğü arttırıyoruz.

Dijitalleşme kavramını aslında bir değişim değil, bir dönüşüm olarak görmek daha doğru olabilir. Bugün geleneksel televizyon, gazete, dergi gibi mecralar aslında yerlerini dijitale bırakmıyorlar, dönüşerek dijitali bünyelerine adapte ediyorlar. Çevrimiçi ve çevrimdışı kavramları artık bir potada eriyorlar. Dijitalleşme bir taraftan yeni iletişim ve reklam çözümlerini hayatımıza sokarken, bir taraftan da tüm mecraların birbiriyle konuşabileceği 360 derece çözümlerin ortaya çıkmasına önayak oluyor.

İnternet, işletmelerin gelişim sürecinin artmasına, müşteri odaklı çalışılma­sına ve iletişim maliyetlerinin düşürülmesine aracılık etmektedir. Ancak bu teknolojiden optimum düzeyde verimlilik elde edebilmek için etkili ve doğru İnternette pazarlama stratejisi geliştirmek zorunludur. İnternet sayfalarının profesyonel olarak planlanması ve tasarlanması bu stratejiler arasında yer almaktadır.

F2F Bilişim İlker Özgüven

Proje Yöneticisi
İlker Özgüven

F2F Bilişim Koray Akın

Teknik Sorumlu
Koray Akın

F2F Bilişim Neslihan Atalay

Web Kurulum
Neslihan Atalay

F2F Bilişim Bilal Zeybek

Grafik Tasarım
Bilal Zeybek

F2F Bilişim Selin Himmet

Teknik Destek
Selin Himmet

F2F Bilişim Ilgın Özgüven

Finans
Ilgın Özgüven

Web Hizmetleri Sunucu Sistemleri

7/24 sorunsuz sunucu desteğimizle kesintisiz hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

7/24 Müşteri Hizmetleri Desteği

Yaşadığınız teknik aksaklıklara çözüm üretmek için müşteri hizmetlerimiz  her an online.

Vizyonumuz

Kurumsal İşletmeler İçin Dijital Çözümler

 Gerçekleştirdiğimiz projelerdeki en büyük hedefimiz; her proje sonunda firmaların bizimle beraber elde ettiği kazanımları bizden sonrada gelişmeye devam ettirdikleri güçlü ekiplerle dijital dünyanın penceresini aralayarak markalarını en iyi şekilde temsil etmelerini sağlamak.

Web tasarım: Web sitesi firmanızın dijital dünyadaki dükkanıdır, mağazasıdır, ofisidir. İyi bir web sitesi görünürlüğün can damarıdır.

Web, işletmelerin İnternette varlık gösterme faaliyetlerinden, tanıtım, reklam ve destek hizmetlerine ve hatta sipariş-satış işlemlerine kadar olan her aşamada yer al­maktadır.

Tüketiciler günümüzde İnternete istedikleri yerden, istedikleri zaman çok kolay ulaşabil­mektedirler. Kullanıcıların İnternete girme sebepleri bir konu hakkında bilgi almak olabile­ceği gibi, bir mal ya da hizmet satın almak da olabilir. Bu yüzden hangi boyutta olursa olsun bütün işletmeler İnternette yer almak zorundadırlar İşletme türü ve büyüklüğü ne olursa olsun İnternette pazarlamanın ilk aşaması web üzerinde yer alma ve görünme aşamasıdır

İnternette başarılı faaliyetlerde bulunabilmenin öncelikli adımı profes­yonel web sitesi kurmaktır. Sunulan mal veya hizmetler ne kadar iyi olursa olsun, pro­fesyonel olmayan web siteleri yüksek kalitedeki bu mal veya hizmetlerin algılanmasında büyük bir engel olarak ortaya çıkabilir.

Bir web sitesi, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayarak memnuniyet ve bağlılık oluş­turmalı ve tüketicilerin tekrar siteyi ziyaret etmelerini sağlamalıdır

Güncel Altyapı

Web hizmetleri sunumlarımızda dünyanın en çok kullanılan dijital alt yapı platformlarını ve tasarımlarını kullanıyor , sizin için özenle seçiyoruz.

Kesintisiz Dijital Pazarlama ve Satış

Kesintisiz dijital mağazanızla , potansiyel müşterileriniz ne zaman nerede olursa olsun onlara ulaşın.

Üyeliklerimiz / Bayiliklerimiz

f2fbilisim_ticimax_teknik_destek_hizmetleri

Teknik Destek Verdiğimiz Altyapılar

f2fbilisim_wordpress_altyapisi_
f2fbilisim_woocommerce_teknik_destek_hizmetleri
f2fbilsim_ideasoft_Bursa_bayisi
f2fbilisim_ticimax_teknik_destek_hizmetleri
Shopping Cart

Yardım merkezine hoşgeldiniz.

Mesaj gönderin
Çağrı merkezimizi arayın
E-posta gönderin
WhatsApp
Sizi Arayalım