Web Sitenize Giriş Yapanları Takip

Benzersiz bulut e-ticaret altyapısı ile trendleri zaman ve para kaybetmeden yakalayın. Satışlarınızı arttırın ve operasyonel yüklerinizi hafifletin.

Facebook Reklamlarınızda Doğru Hedef Kitleye Ulaşın

Özel kampanya robotu ile kampanyalar kurgulayın, üyelerinize promosyon ve çekler tanımlayın. Sürpriz kampanyalar yaparak herkesi şaşırtın.

Dijital Pazarlama Giderlerinizi Minimize Edin

Sadece İdeasoft’ta olan 7/24 telefon ve ticket desteği ile kesintisiz hizmet alın. İdeasoft Akademi’de her hafta ücretsiz sınıf ve uygulamalı eğitimlerimize katılın.

Satış Rakamlarınıza Doğrudan Etki

Muhteşem SEO uyumu ve esnek E-Ticaret SEO modülleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Seo için ihtiyacınız olan herşey panelinizde.

Facebook Pixel Nedir ?

Facebook pixel , Facebook’un geliştirdiği bir uygulamadır. Bu sayede facebook reklamlarınızın takibini kolayca yapabilir , dönüşümlerini takip edebilir ve kolayca hedef kitleler oluşturabilirsiniz.

Facebook Pixel Nasıl Kullanılır ?

Facebook pixel , Facebook’un olay yöneticisi ve Business Manager uygulamalarından oluşturulur ve web sitenize entegre etmek içinde kod parçacıklarıyla hareket ederek gerekli entegresyon işlemlerini uyguladıktan sonra 1. gün , 7 gün ve 28. gün şeklinde takip edilerek web site tıklamaları ve pixel dönüş oranları incelenir. Gerekli veriye sahip olunduktan sonra hedef kitlenize yönelik reklam verebilirsiniz.

Facaebook Pixel Kurulumu için Destek almak istiyorum..

Shopping Cart

Yardım merkezine hoşgeldiniz.

Mesaj gönderin
Çağrı merkezimizi arayın
E-posta gönderin
WhatsApp
Sizi Arayalım