Web Sitesi Kurmayamı Karar Verdin O Halde Başlayalım ,

Web sitesi kurmadan önce dijital alana iş modelinizi nasıl yansıtacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Web sitesi türleri arasında günümüzde en çok tercih edilen 3 ana kategori vardır.

  1. Tanıtım Amaçlı
  2. Ürün Tanıtımı Amaçlı
  3. E-Ticaret

Sektörünüz , iş modeliniz vb. durumları göz önünde bulundurarak yukarıda belirttiğimiz hususlarda hangi web site türünü seçeceğine karar vermelisiniz.

Eğer internetten ürün tanıtımı , ürün satışı düşünmüyorsanız şirketinizi , kendinizi yada ekibinizi tanıtıcı bir web sitesi yaptırabilirsiniz.

Eğer ürünlerinizin resimlerini , açıklamasını müşterilerinize kolay yoldan göstermek fakat satışı siteden sonlandırmak istemiyorsanız bu siteyi bir showroom galeri gibi kullanmak istiyorsanız ürün tanıtım sitesi tam size göre.

Ürünleriniz internetten satışa uygun , müşterilerin web sitesinden kredi kartlarıyla alış veriş yaparak para kazanmak müşteri potansiyelinizi arttırmak istiyorsanız E-Ticaret tam size göre. Bu web site paketinde firma olmanız , muhasebe tutmanız , ürün stoku tutmanız , sipariş takibi yapmanız , kargolama ve web sitesi ile ilgili zaman ayıracak bir ekibe ihtiyaç olduğunu unutmayınız.

Shopping Cart

Yardım merkezine hoşgeldiniz.

Mesaj gönderin
Çağrı merkezimizi arayın
E-posta gönderin
WhatsApp
Sizi Arayalım